Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 3046013 kod numaralı Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Üst Altın Direktör Cansu USTAOGLU'na aittir.

product-details

NovAge Time Restore Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Seti

Menopoz döneminde cilt farklı tepkiler vermeye başlar ve cilt yaşlanması farklı bir boyuta geçer. Bu dönemde 4 problemin ortaya çıktığı ve yaşlanma görünümünü fazlasıyla artırdığı gözlemlenmiştir.

MENOPOZ DÖNEMİNDEKİ OLGUN CİLTLERİN 4 PROBLEMİNE KARŞI ETKİLİ!

Derin kırışıklıklar*

Yaşlanma lekeleri**

Dolgunluk ve belirginlik kaybı***

Kuruluk****

NovAge Time Restore Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Serisi, işte bu 4 probleme karşı çözüm sunmak için 2 özel teknolojiyle geliştirilmiştir. GenisteinSOY Teknolojisi ile ciltteki kolajeni artırmaya, cildin nem seviyesini yükseltmeye, derin kırışıklıkların görünümü azaltmaya yardım eden serinin, ikinci güçlü içeriği Ribwort Bitki Kök Hücre Özü ise yaşlanma lekelerinin görünümünü azaltmaya destek olur. 5 üründen oluşan NovAge Time Restore Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Serisi, NovAge Cilt Bakım Rutini adımları ile uygulandığında en iyi sonuçları sunar.

4 ADIMLI CİLT BAKIM RUTİNİ İLE 7 KAT ETKİLİ SONUÇ*****

SET ÜRÜNLERİ:

NovAge 2'si 1 Arada Temizleme Jeli

NovAge Time Restore Göz ve Dudak Kremi

NovAge Time Restore Serum

NovAge Time Restore Gündüz Kremi SPF 15

NovAge Time Restore Gece Kremi

* İçerik bilgisine göre GenisteinSOY teknolojisi derin kırışıklık görünümünü yumuşatır.

** Tüketici testine göre, kullanan 77 kadının %70’i yaşlılık lekelerinin azaldığını onayladı.

*** Tüketici testine göre, kullanan 77 kadının %92’si cilde dolgunluk ve belirginlik kazandıran cilt elastikayetinin arttığını onayladı.

**** Klinik test sonucuna göre, set ürünlerinin cilt bakım rutini ile kullanımı ve yalnızca gündüz kremi ve cilt temizleyici kullanımı karşılaştırıldığında cilt nemini %71 artırır.

***** Klinik olarak kanıtlanmıştır, tüm NovAge Time Restore set ürünleri bir arada rutin olarak kullanımı ile sadece temizleyici ve NovAge gündüz kremi kullanımına göre karşılaştırılmıştır.